Wstępniak

27 września 2016
Wstępniak

W moim premierowym wpisie chciałem wszystkich bardzo serdecznie przywitać i podziękować, że znaleźliście chwile czasu, aby do mnie zajrzeć i sprawdzić co tu się będzie działo. Zostańcie ze mną, ile zdołacie wytrzymać, a ja obiecuję, że zrobię dokładnie tak samo.

Jako „zaplątany w sieci” będę Was przeplatał przez wszystkie aspekty mojego życia, te sportowe jak i te trochę mniej. Będę pisał jak widzę swój świat i będę go opisywał swoim językiem.

Po pierwsze jestem ojcem, na dzień dzisiejszy 11 tygodniowego Jakuba- moje oczko w głowie. Dużo będę pisał o tym jak odnajduję się w roli ojca bo jest to dla mnie całkowicie nowa sytuacja. Wraz z Marią jesteśmy po raz pierwszy rodzicami i myślę, że wykonujemy kawał dobrej roboty, ale sami będziecie mogli to ocenić już wkrótce.

Po drugie jestem siatkarzem i aktualnie jak zapewne wiecie występuję w zespole Mistrza Polski – ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Opisywał będę również jak wygląda nasze życie od przysłowiowej kuchni. Jak pracujemy na treningach, co dzieje się przed meczami i jak żyjemy na wyjazdach oraz wiele innych sytuacji które warte będą opisania. Poniżej najpiękniejsze zdjęcie ZAKSY z poprzedniego sezonu.

Po trzecie będę starał się podejmować pisanie o rodzinie, rozmyślaniach na temat teraźniejszości jak i przyszłości naszej póki co piątki, bo nie zapominajmy o dwóch kolejnych synkach a mianowicie Mono&Stereo czyli dwóch CKCS’ach.

Chciałbym jeszcze dodać że będziecie mieli możliwość komentowania moich wpisów i namawiam do tego z całego serca gdyż chce tego bloga prowadzić w formie rozmowy z Wami. Abyście Wy brali czynny udział w tym co się będzie tutaj działo. Jeżeli potrzebujecie więcej prywatności to walcie przez zakładkę kontakt, na pewno znajdę czas aby wam odpisać. Kilka słów wsparcia też by się przydało bo mam lekkiego stresa czy to wypali czy też nie.

Bądźcie ze mną, bo będzie ciekawie, a w większości zdecydowanie śmiesznie. Oby udany początek sezonu zwiastował udanego bloga. Do następnego…

4 Responses to Wstępniak

  • Super pomysł panie Grzegorzu! Ciesze się, że będę mógł poczytać o panu, pana życiu i o siatkówce w wydaniu od kuchni. Mam pytanie, czemu nie zamieścił pan Orła Międzyrzecz w historii swojej dotychczasowej kariery? Jestem z Gorzowa, od najmłodszych lat kibicowałem wszystkim lubuskim klubom występującym w rozgrywkach centralnych. Na moje młode lata przypadło, że były to: GTPS Gorzów, Orzeł Międzyrzecz i Olimpia Sulęcin – wszystkie te kluby przez pewien czas grały w I lidze. Pamiętam Pana z tamtego okresu, był Pan młodym zawodnikiem, ale już wyróżniającym się. Cieszyłem się, jak parę lat temu, któregoś razu usłyszałem Pana nazwisko w Polsacie Sport podczas jednego z meczów Plusligi 🙂 Pozdrawiam, będę tutaj częstym gościem !

    • Witam Tomaszu, dziękuję za te słowa i wkrótce wstawimy zdjęcie Orła. Szukamy odpowiedniego rozszerzenia pliku graficznego. Tego samego tyczy się mojego klubu z Liceum oraz Gimnazjum. Pozdrawiam

  • Większe zdjęcia prosimy! 🙂

  • Brawo Spider 🙂 Super pomysł z blogiem. Oczywiście wielkie gratki dla Marysi i Ciebie. Powodzonka w łączeniu tak wielu funkcji zwłaszcza tej związanej z rodzicielstwem 😀